O nas

Kim jesteśmy ?

     Firma Hyperion właściciel marki demoniq zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją detaliczną i hurtową produktów marki demoniq.
     Wszystkie kolekcje są projektowane przez młody zespół kreatywnych projektantów nacechowany pasją zarówno do erotyki jak i mody.
     Każda kolekcja odszywana jest w naszym własnym zakładzie produkcyjnym, znajdującym się  wraz z siedzibą firmy w Łodzi. Z dumą na każdej etykiecie możemy napisać : "Made in Poland”.
     Zarówno zespoły projektantów jak i osób zajmujących się produkcją to prawdziwi pasjonaci szerokiej oferty świata erotyki, co jest widoczne i odczuwalne  zarówno w projektach jak i gotowym produkcie oznaczonym logo „demoniq”.

"Z wielką satysfakcją dzielimy się z Wami naszą pasją i fascynacją do różnych obliczy świata erotyki".

Na co stawiamy ?

Unikalne i niepowtarzalne wzornictwo zarówno pojedynczego produktu i całych kolekcji.
Stałe poszerzanie oferty o zróżnicowanym charakterze wzorów bielizny.
Wysoką jakość wykorzystywanych materiałów.
W
ygodę i wysoki komfort użytkowania.
Doskonałą jakość odszycia i trwałość każdego produktu.
Rozpoznawalność i indywidualny charakter marki.

Jaka jest nasza misja?

      Pragniemy ubierać różne, skryte marzenia kobiet. Rozumiemy i doceniamy różnorodność potrzeb erotycznych.
     Zarówno te delikatne, nacechowane subtelną dozą erotyki, jak i te znacznie bardziej mroczne, dominujące, podkreślone zimnym i jakże podniecającym poczuciem posiadania władzy… Tę różnorodność  pragniemy pokazać w każdej kolekcji bielizny demoniq.

      Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkt. Zarówno pod względem wzorów, jakości materiałów, odszycia i wygody.
      Stawiamy na stały rozwój firmy. Wraz z satysfakcją klientów pragniemy rozwijać markę demoniq, dostarczając produkt spełniający oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów i kontrahentów.
      Nowoczesność i atrakcyjność. Pragniemy pogłębiać rozkoszne wrażenia i emocje naszych klientów poprzez produkt wykonany z nowoczesnych materiałów oraz nawiązujący do najpopularniejszych i najnowszych trendów świata bielizny erotycznej.

W jakim opakowaniu wysyłamy nasze produkty ?

Każdy komplet bielizny, wysyłamy w atrakcyjnych i trwałych pudełkach.
Kliknij i sprawdź jak wyglądają:
mini boxNasze kolekcjemaGnetic exclusive lingerie collection

baner_maGnetic

     Kolekcja maGnetic to coś więcej niż bielizna, to połącznie kobiecej delikatności i drapieżnej wyobraźni.

     G idealnie oddaje zmysłowość z charakterystycznym pazurem demoniq.

     Kolekcja maGnetic opowiada intrygującą historię poprzez zmysłowe kształty, zaskakujące sytuacje, zdarzenia, które mocno zapadają w pamięć. Sytuacje, które dostarczają niezapomnianych wspomnień i pełnych uniesień momentów. Inspiruje, zachęca do przeżywania nowych wrażeń, kolekcjonowania intensywnych doznań, realizacji pragnień, marzeń, dzielenia się nimi z inną, bliską osobą.

     Każdy komplet ma swoją własną opowieść, a cała kolekcja opowiada zmysłową historię, której zakończenie jest po Waszej stronie. Zachęca do spróbowania czegoś nowego, pokonywania granic jakie czekają tylko po to, aby po ich przekroczeniu odkryć piękno i urok wyjątkowo intensywnych doznań, mocno i trwale zapadających w pamięć. Emocji, które pozwolą Tobie cieszyć się pełnią odczuć jakie pojawią się w ekscytujących chwilach, które będziesz przeżywać w dowolnym komplecie bielizny kolekcji maGnetic.

     Kolekcję maGnetic wyróżniają efektowne, czarne koronki z elementami złotych aplikacji, delikatne, czarne tiule oraz elastyczny, czarny materiał typu „wetlooka”. Metaliczna czerń „wetlook’a” jednak nie posłużyła nam do uwypuklenia drapieżności naszych kompletów. Potraktowaliśmy ją w przewrotny sposób…Tym razem główną rolę odrywają piękne czarno-złote koronki, a błyszczący „wetook” jest ich uzupełnieniem i narzędziem do intensywniejszego wyrażenia ich subtelnej natury.

    Tworząc kolekcję maGnetic, poza olśniewającym wyglądem każdego kompletu, było dla nas równie ważne położenie nacisku na wygodę, komfort użytkowania. W każdym z kompletów zastosowaliśmy miłe w dotyku materiały. Dodatkowo ich elastyczne i stabilne właściwości wykorzystaliśmy do tego, aby każdy komplet idealnie się układał na ciele, jednocześnie podkreślając jego walory. Dla jeszcze większej wygody i komfortu, zastosowaliśmy wielostopniowe zapięcia przy biustonoszach, gorsetach, pasach do pończoch. Staniki zostały wzmocnione fiszbinami.

     Poza wygodą ważna była dla nas także trwałość każdego kompletu. Dlatego każda zapinka, kółko, regulator są z metalu. Newralgiczne i kluczowe dla trwałości produktu miejsca wzmocniliśmy specjalistycznymi przeszyciami. Materiały, z których wykonany jest każdy komplet także cechują się dużą wytrzymałością i trwałością.

     Dzięki temu każdy komplet kolekcji maGnetic zachwyca elektryzującym pięknem oraz daje pewność komfortu i wygody w każdej sytuacji.

     Liczne komplety przygotowaliśmy w wersjach Premium, które zostały poszerzone o dodatkowe produkty stanowiące doskonałe uzupełnienie podstawowych kompletów. Wiemy jak ważne są detale i szczegóły. Nie mogło ich tutaj zabraknąć.

      Bądź maGnetic w swoim domu….


SHIBARI powered by demoniq

Shibari_baner2_shop

     SHIBARI to coś więcej niż sztuka czy filozofia.

     To połączenie ciała i duszy. To miejsce, w którym otwierają się drzwi
do niesamowitego świata emocji i fizyczności. To energia, którą przekazujemy za pomocą niewiadomego ciągu wydarzeń, zaufania, liny, dotyku, nacisku ciała, zniewolenia, oddania, pozbawienia swobody, narzucenia działań....
     KINBAKU to wykorzystanie technik Shibari w relacjach erotycznych.
Kinbaku = Shibari + Kokkoro (emocje)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     Oryginalność zaplątana w wyobraźnię.
 
     Każda kolekcja demoniq to inny charakter, temperament i erotyczne oblicze marki. Wszystkie kolekcje powstają z pasją i autentyczną potrzebą zaprezentowania nowoczesnej formy każdego produktu. Główna idea, która towarzyszyła nam od samego początku pracy nad kolekcją SHIBARI to oryginalność i autentyczność. Nieoceniona okazała się współpraca z GanRaptor, ekspertem i praktykiem SHIBARI, który w niesamowity sposób wprowadził nas jeszcze głębiej w jej filozofię, swoją wiedzą i pasją pokazał naukę wiązania. Tworzyliśmy nasz produkt zafascynowani historią i filozofią. Szukaliśmy czegoś, co idealnie się nada dla praktyków i ich zadowoli, ale będzie na tyle ciekawe i kuszące, że otworzy ten świat osobom, które nigdy przedtem o nim nie myślały…
----------------------------------------------------------------------------------------------------
      Pomysł, produkt, kolekcja.
 
     SHIBARI powered by demoniq to filozofia, wyobraźnia i kawałek nas zaplątany w zupełnie nowe spojrzenie na projektowanie i użytkowanie bielizny. Podstawą naszych kolekcji jest oczywiście produkt i jego finalna wersja.
     
Kolekcja SHIBARI stanowi spójną wizerunkowo propozycję. Produkty wyróżniają się licznymi detalami - czerwone wstawki stanowią atrakcyjne urozmaicenie na czarnym, błyszczącym materiale, który jest bazą każdego produktu. Wykorzystywane przez nas materiały są wysokiej jakości oraz tradycyjnie położyliśmy szczególny nacisk na jakość wykonania. Każdy z 16 kompletów to oryginalny projekt, który został zaprojektowany i przygotowany w naszej firmie. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     Co proponujemy w ramach kolekcji SHIBARI?
 
    „Związaliśmy” całą naszą koncepcję i kolekcję w jedną spójną całość, aby zapoznanie się ze światem SHIBARI, czyli sztuki krępowania partnera w ramach zabaw erotycznych było dostępne dla każdego. Przygotowaliśmy 16 kompletów bielizny, a do każdego z nich określony i specjalnie dobrany sposób krępowania. Proponujemy w ramach zabaw zastosować nasze wiązanie widoczne na zdjęciach każdego kompletu bielizny. Można się go nauczyć w prosty sposób i krok po kroku poprzez nasze filmy instruktażowe zamieszczone na Youtube (demoniq_erotic_lingerie).
 
     Liny, które dołączone są do zestawów SHIBARI pack, zostały starannie dobrane i dostosowane do łagodnego świata praktyk zgłębianej filozofii – jednocześnie mają pobudzić wyobraźnię i pomóc rozpocząć praktyczne zastosowanie SHIBARI.MISTRESS collection

baner_Mistress_lajt     Kolekcja Mistress prezentuje kolejne,  oblicze marki demoniq.
Pobudzająca zmysły,
Bezkompromisowa,
Odważna,
Nowatorska,
Mroczna,
Zmysłowa…
     Te wszystkie zwroty doskonale określają jej charakter, klimat, oraz trafnie definiują Kobiety  do których jest kierowana…
     Tworząc ją, kierowaliśmy się przede wszystkim podkreśleniem zmysłowości kobiecego ciała, które potrafi inspirować, zachwycać, prowokować do poszukiwań nowych emocji. Pragniemy także  wydobyć i zdefiniować na nowo piękno świata bardziej odważnych zabaw, które są pełne tajemnicy i swoistego uroku.
     Przygotowaliśmy dla Was unikalne produkty, wyróżniające się wyglądem, prezentacją, wygodą jak i trwałością. Każdy komplet to spójna , jednolita propozycja, która wpisuje się w intrygujący świat dominacji.
Piękno tkwi w różnych obliczach erotycznej ekspresji. Coraz częściej przekonujemy się , że przekraczanie pewnych barier, które do niedawna wydawały się czymś , czego się nie przekracza… staje się wycieczką w rozkoszne nieznane krainy. Ciekawość inspiruje, pobudza wyobraźnię, a ona rozpala zmysły… a one… potrzebują różnych bodźców. Nasza kolekcja Mistress inspiruje – spojrzenie na każdą kobietę w dowolnym komplecie, rozpali zmysły każdego, który będzie mógł ją podziwiać i jednocześnie poczuć dreszcz emocji, gdy uzmysłowi sobie kto ma władzę i dyktuje warunki w tym magicznym momencie.
     Każdy komplet kolekcji Mistress został przygotowany  i adresowany do Kobiet, które uwielbiają przełamywać bariery i tabu, a także podkreślają własne, władcze upodobania poprzez dobór strojów i bielizny. Doskonale podkreślona sylwetka, błyszcząca czerń pełna jasnych, metalicznych  refleksów, srebrne, metalowe dodatki, czerwone sznurowania… Kolekcja Mistress zaspokoi gusta najbardziej wyrafinowanych osób.
Wygoda i komfort użytkowania każdego kompletu również zostaną docenione. Dobór elastycznych materiałów oraz doskonałe profilowanie każdego kompletu powodują, że bardzo dobrze dopasowują się do ciała, podkreślając jego linię, kierując wzrok ku atrakcyjnie podkreślonym pośladkom, biodrom, piersiom.
     Szczególne wielki nacisk położyliśmy, na podkreślenie piękna linii kobiecego ciała, jedocześnie skupiając uwagę na jego najbardziej seksownych fragmentach. Dlatego można podziwiać głębokie dekolty odsłaniające kształt piersi, ukazane zachęcająco do klapsów nagie pośladki i biodra, dodatkowo apetycznie podkreślone przez łagodne linie czarnych stringów.
     Zależało nam także na tym, aby każdy produkt posiadał atrakcyjne, wpisujące się w charakter kolekcji zdjęcia oraz piękne i trwałe opakowanie. Uzyskaliśmy dokładnie taki efekt jakiego Wy i my oczekujemy. Otrzymujecie od nas kreatywnie zaprojektowany produkt, doskonale wykonany z wysokiej klasy materiałów. Opakowanie zachwyca i zachęca aby jeszcze bardziej poznać markę demoniq.
     Markę, która odkrywa przed Wami różne oblicza erotyki i zaprasza do przeżywania emocji podczas przekraczania granic wyobraźni.ELEGANT ANGELS collection

Elegant Angel poster

     Powstanie kolekcji Elegant Angels wiążę się z odpowiedzią na liczne pytania  jakie sobie postawiliśmy. Było ich wiele, ale najważniejsze brzmi:
     W jaki sposób podkreślić piękno i kształt kobiecego ciała jednocześnie eksponując jego walory oraz urok bielizny?
     Odpowiadając na powyższe oraz dążąc do ideału postawiliśmy przygotować dla Was zaskakującą, oryginalną i wyróżniającą się wyrafinowanym pięknem kolekcję Elegant Angels. Jest to wielki ukłon jaki składamy przed Pasjonatkami eleganckiej bielizny, doceniając ich potrzeby oraz starając się zrealizować ich wyrafinowane oczekiwania.
     Inspirowały nas różne elementy. Emocje towarzyszące intymnym chwilom, wewnętrzna  potrzeba wyróżnienia się, chęć podkreślenia indywidualizmu. Poszukiwania inspiracji oraz oddanie się potrzebie stworzenia nowej, bezkompromisowej, oryginalnej kolekcji, wpłynęły na kształt Elegant Angels oraz każdego jej kompletu.
     Każdy komplet wyróżnia się nowoczesnym, wyszukanymi i eleganckimi formami.   Chcąc połączyć piękny wygląd oraz wygodę postawiliśmy na połączenie ze sobą 2 różnych materiałów. Eleganckie, czarne koronki wyróżniają się pięknym wzornictwem, które uzyskano dzięki przestrzennym haftom w kwieciste ornamenty. Koronki z haftami nie są elastyczne , dzięki temu, każdy ich detal jest doskonale widoczny i można go podziwiać w każdym momencie i sytuacji. Efektowne hafty doskonale komponują się z delikatną, czarną siateczką, która jest także wykorzystana w każdym z kompletów. Połączenie statycznych koronek z haftami z elastyczną siateczką pozwala na doskonałe dopasowanie każdego kompletu do kształtu ciała przy jednoczesnym jak najefektowniejszym wyeksponowaniu pięknych haftów na koronkach. Uzyskany efekt bardzo mile zaskakuje, gdyż bielizna przyciąga uwagę swoim pięknem, a jednocześnie kształt ciała jest zmysłowo i apetycznie podkreślony.
     Czym jeszcze zaskoczy Was kolekcja Elegant Anges? Poza pięknem, doskonałym samopoczuciem i wewnętrznym przekonaniem, że wyglądasz olśniewająco i podniecająco…
      Wygodą, trwałością i wysmakowanymi detalami.
     Każdy komplet i pojedynczy produkt jest przygotowany z miłych w dotyku materiałów, ale to nie wszystko. Zapięcia biustonoszy, pasów do pończoch posiadają kilku stopniową regulację ułatwiającą dopasowanie. Dodatkowo biustonosze zostały wzmocnione fiszbinami, które poprawiają wygodę oraz gwarantują efektowy wygląd piersi. Paski do pończoch, ramiączka, posiadają także regulatory, ułatwiające dopasowanie każdego kompletu.
     Dbając o jakość i trwałość wszystkie newralgiczne miejsca zostały dodatkowo wzmocnione dodatkowymi przeszyciami, a każdy regulator, kółko, zapinka dopasowaliśmy do wielkości gumek, dzięki czemu zachowują ustawienia w jakich je zostawisz.
      Odcisk piękna jakie roztaczasz, aura tajemniczości, zapowiedź zaskakujących doznań i przeżyć… kolekcja Elegant Angels, zaprasza w długą i pełną ekstatycznych wrażeń podróż, która wyniesie Wasze emocje na zupełnie nowy poziom.DARK DESIRE collection

Dark_Desire_light


     Odsłona  najbardziej drapieżnej i odważnej  kolekcji naszej marki.
     Kolekcja DarkDesire jest efektem fascynacji  projektantów marki demoniq bardziej tajemniczą i mroczną stroną erotyki. Przełamuje tabu i nie uznaje kompromisów. Można w niej odnaleźć  echa inspiracji płynących z  erotycznej klasyki, widocznej w  twórczości Leopolda von Sacher –Masoch’a, Markiza Donatien’a Francois de Sade, a także dzieł ze znacznie bliższych nam czasów:  twórczości grafika Guido Crepax’a,  cyklu opowieści o Chrisianie Greyu  autorstwa E.L. James. Zauważyć także można wpływy z japońskiej sztuki krępowania Shibari.
     Kolekcja adresowana jest zarówno do miłośników i pasjonatów wyrafinowanych praktyk erotycznych  jak i osób, które pragną spróbować czegoś nowego, zakazanego, nie obawiających się eksperymentowania. Odnajdą dla siebie  zróżnicowane stylistycznie komplety, których główną cechą jest doskonałe  i nietuzinkowe wzornictwo, dopasowane do charakteru bardziej wyrafinowanych  praktyk erotycznych. Czarny kolor zdecydowanie  podkreśla proste, elegancie formy i kształty. Elastyczne materiały zmysłowo modelują linię sylwetki. Każdy komplet to świeża, nowoczesna propozycja,  składająca się z wielu, stylistycznie  dopasowanych do siebie  elementów. Dodatki w postaci srebrnych łańcuszków, kolców, kółek, zapinek są dopasowane do każdego z kompletów i nadają im jeszcze bardziej indywidualnego i atrakcyjnego wyglądu.
     Każdy komplet to odrębna i spójna stylizacja, która podkreśla walory kobiecego ciała, a jednocześnie  nie pozostawia najmniejszych wątpliwości dla kogo i do jakiego charakteru zabaw jest adresowana. Osoby preferujące wyraźną emanację  swojej seksualności poprzez dobór strojów podkreślających ich upodobania, znajdą dla siebie liczne propozycje.
    
Śmiała, nowoczesna, oryginalna stylistyka, wygoda, połączenia materiałów typu syntetyczna skóra, siateczki, tiul, łańcuszki, detale w kolorach srebrnych, powodują, że komplety z kolekcji Dark Desire zapadają głęboko w pamięć i zaspokoją gusta najbardziej wybrednych pasjonatów drapieżnej bielizny.WITH LOVE collection

baner_WL2014LL

     Kolekcja adresowana do kobiet ceniących sobie wygodę, atrakcyjny wygląd i emanowanie subtelnym erotyzmem w najlepszym wydaniu. W kolekcji With Love transparentna tkanina subtelnie otula najdelikatniejsze fragmenty kobiecego ciała i pozwala czuć się seksownie w każdej sytuacji. Bielizna jest doskonale skrojona i została uszlachetniona zwiewnymi koronkami, które tworzą wyjątkową atmosferę nie tylko w sypialni. Zniewalające przezroczystości dodają czarującego wdzięku kobiecej sylwetce i pozwolą czuć się odważnie i elegancko. Urocze koszulki, staniki, pozwalające na wiele figi dodają finezji każdej chwili. Urzekająco seksowne komplety pomogą spełnić najskrytsze marzenia. Eteryczność przyprószona sporą dawką wymarzonej pikanterii. Komplety z koszulkami to kuszące propozycje, w których zawsze będziesz się czuć seksownie i bardzo kobieco, ale… to też wabik, który sprawi, że osiągniesz to, czego pragniesz. Przezroczystość okalająca pośladki zawsze jest fascynująca i pobudza wyobraźnię. Frywolna koronka przykrywa piersi tworząc dekolt, któremu nie można się oprzeć. Eteryczność plus seksapil w najdoskonalszym splocie. Komplety z pasami do pończoch, stanikami, majtkami typu stringi lub figi podkreślą walory każdej sylwetki. Na szczególną uwagę zasługują seksowne komplety Sarah, Blanka, Azure, Odette. Komplety typu babydoll – Valentine, Iga,  urzekają słodkim i pozornie niewinnym seksapilem. Delikatne koszulki Rachel, Marion nadają lekkości jednocześnie maskując  niedoskonałości sylwetki.
    
Kolorystyka tej kolekcji bazuje na głębokiej czerni, intensywnej czerwieni, bieli, cukierkowym różu. Dominują materiały typu delikatny tiul, wzorzyste koronki. Detale w postaci ozdobnych kokardek, koronek, podwiązek, ozdobnych gumek, zapinek, powodują, że każdy komplet kolekcji With Love wyróżnia się i zwraca na siebie uwagę.


BLACK ROSE collection

baner_BR2014_2LL

     Mocna i głęboka czerń materiału, srebrne metalowe akcesoria, czerwone sznurowania to podkreślenie siły drapieżnej i władczej strony natury każdej kobiety.  Black Rose podkreśla mroczny seksapil w najdoskonalszym wydaniu. Odbijające światło lśniące materiały typu „wetlook” nadają blasku i energii. Doskonale zaprojektowana linia podkreśla piękno kobiecego ciała, odkrywając znaczne jego fragmenty, jednocześnie zostawia nutę podniecającej tajemnicy. Jest wyjątkowo energetyzująca i seksowana. Dekoracyjne, srebrne lub złote  łańcuszki lśnią i podkreślają ekscytujące kształty, a przy każdym ruchu sylwetki wydają podniecający metaliczny dźwięk. Jeśli chcesz poczuć nieograniczoną wolność, podkreślić swój mocny, władczy charakter ta linia jest stworzona dla Ciebie. Warto zwrócić uwagę na komplet Anette, który składa się z trzech podniecających elementów: fantastycznie seksownej mini sukienki, która dzięki swoim przezroczystościom zaprasza do zabawy, a lśniącymi fragmentami zapowiada pikantne doznania. Suwak biegnący dokładnie przez środek tylnej części stroju, podkreśla piękno linii kobiecych pleców. Rękawiczki z łańcuszkami i nawiązujące stylem stringi, dają szansę na powolne ich zdejmowanie i  rozgrzewanie atmosfery. Jeszcze bardziej drapieżnego charakteru podczas wyrafinowanych zabaw dodaje komplet Isabelle. Z przodu charakteryzujący się połączeniem gładkiej i intensywnej czerni materiału typu „wetlook” z delikatnym i transparentnym tiulem, atrakcyjnie ukazującym dekolt. Z  tyłu odkryte plecy i kształt szortów apetycznie podkreśla linię pośladków i bioder. Całości niesamowitego efektu dopełnia pasek ze srebrnych łańcuszków.
     Kolekcja Black Rose to zjawiskowe połącznie czarnych, elastycznych materiałów : tiulu i „wetlook”, ujętych w niecodziennych i zaskakujących wzorach. Każdy komplet tej kolekcji charakteryzuje się poza zaskakująco świeżym i nowoczesnym wzornictwem także niesamowitą wygodą. Wyraziste materiały zaskakują delikatnym i miłym dotykiem na skórze. Całości efektu dopełniają drobne, ale doskonale dopasowane do każdego kompletu detale w postaci sznurowań, czerwonych kokardek, dekoracyjnych łańcuszków, koronek.


 

Newsletter
Pragniesz więcej emocji?
Potrzebujesz więcej ekscytujących doznań?

Nasz newsletter jest właśnie dla Ciebie!